JÁ ZPÍVÁM

Martina Stecherová - zpěvačka a hlasová koučka

Víte, že hlas je nejdůležitější nástroj

k sebevyjádření a v komunikaci?

 

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Pokud máte hlas v kondici a zdravý, můžete lehce komunikovat. Ale pokud se váš hlas rychle unaví nebo dokonce nastane chrapot, váš projev je v ohrožení

At´ už  je hlas nástroj k vaší profesi, nebo jste maminky malých dětí, naučte se zacházet se svým hlasem tak, aby byl stále znělý, ve formě a nikdy vás neopustil.

 Co se v ebooku dovíte:

  • jak si být vědom svého hlasu a vědět, jak vyzdvihnout jeho kvality
  • konkrétní rady, jak můžete s hlasem pracovat,
  • na co si dát pozor v mluveném projevu,
  • jak se o hlas starat, aby byl stále fit.

O ebooku napsali čtenáři...  

Moc se mi tvůj ebook líbil slova kouzlení s hlasem, být slyšen mne velmi zaujala. Nikdy jsem o tom takto nepřemýšlela, ale je to podstatné, správně zacházet se svým darem používat hlas k mluveníJ Ten fakt, že když šeptám, unavuji svůj hlas ještě více, by mne nikdy nenapadl. Jsi opravdový odborník. Jazykolamy, mimické cvičení vše perfektně popsáno ihned k použití. Tleskám a těším se na další informace.

Dáda Frenclováwww.dadafrenclova.cz www.eurec.cz

Ebook jsem přečetla s potěšením. Pro mě, jako pro bývalou lektorku cizích jazyků, teď maminku na rodičovské dovolené a sboristce ve volném čase, byl a je hlas v dobré kondici nutnou podmínkou každodenního fungování. I já jsem objevila díky Martinině ebooku některé rezervy a cenné tipy, jak svůj hlas lépe poznat a starat se o něj. Například, že je třeba respektovat jeho limity a nepřetěžovat ho. Doporučuji. Díky, Martino.

Lucie Křivinková, Expertka na zdravý životní styl a život bez chemiewww.luciekrivinkova.cz

E-book s názvem "Jak zvládnout celodenní hlasový zápřah" je vhodný opravdu pro každého. Jako zpěvačka jsem po "několika hodinovém zpívání" vyzkoušela uvedené postupy a opravdu se mi ulevilo! Velmi oceňuji hezky sepsané jednotlivé kroky a úžasná instruktážní videa ! Doporučuji všem, nejen zpěvákům a moderátorům apod.., ale i lidem, kteří cítí třeba jen určité napětí na hlasivkách - pokud budeme dodržovat uvedené postupy sepsané v tomto E-booku, může nás náš hlas pochválit, jak hezky se o něho staráme :-).

Jana Klusoňová zpěvačkawww.janaklusonova.cz